O nas

Firma TONATO jest jedną z najszybciej rozwijających się firm oferujących dodatki dla przemysłu mięsnego. Od 2007 roku, czyli początku swej działalności wciąż poszerza ofertę w oparciu o najnowsze zdobycze technologiczne oraz precyzyjne badania zapotrzebowania rynku.

Kluczem do sukcesu firmy TONATO jest zaangażowanie i pasja pracowników. Szczególnie należy wyróżnić zespół badawczo – rozwojowy, który wspólnie z działem technologicznym opracował już ponad kilkaset produktów usprawniających pracę branży mięsnej. Znajdujące się w ofercie wyroby to efekt nie tylko precyzyjnego doboru składników ale również szeroka współpraca z firmą Prymat Sp. z o.o., czołowego producenta przypraw w Europie Środkowo – Wschodniej. Harmonijna relacja z takim liderem, jakim jest grupa Prymat jest najlepszym potwierdzeniem skutecznego zarządzania marką TONATO.

Dbałość o najwyższą jakość produktów jest sprawą priorytetową zakładu. Troska o zadowolenie klientów zaowocowała wizerunkiem firmy TONATO jako rzetelnego i skutecznego partnera biznesowego. Poza bogatą ofertą wyrobów, firma proponuje swoim kontrahentom profesjonalne doradztwo i wsparcie technologiczne, dzięki czemu współpraca jest kompleksowa i dopracowana w najmniejszych szczegółach.

Mimo licznych nagród oraz bogatego portfolio partnerów biznesowych firma TONATO wciąż poszukuje nowatorskich rozwiązań, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.